Můj tým


Jsme tým.

Jsme lidé, stejně jako Vy!
Jana Labašová

Jana Labašová

Pianistka & skladatelka

V roce 1991 ukončila absolutoriem studium na Konzervatoři v Brně – obor Hra na klavír. Na ZUŠ Hranice působila od roku 1991 jako učitelka hudebního oboru. V roce 2000 napsala muzikál pro děti „Sněhurka“ a v roce 2009 „Růženka“. Dále se věnuje skladbě a aranžování hudby pro sbor a komorní soubory. Je autorkou mnoha hudebně dramatických programů pro děti v rámci ZUŠ Hranice a také skladatelkou. Aktuálně se s Kristy podílí na vzniku společných autorských skladeb, mj. i pro texty Michala Horáčka. Na klavírních kurzech po vybraných krajích ČR vyučuje Improvizaci.

White Strings

White Strings

Smyčcový kvartet

Dámy ze smyčcového kvarteta za sebou mají, mimo mnoho odehraných koncertů sólových i společných, také úspěšné letité studium ve svém oboru. Jsou součástí VIP ceremoniálů, nejen svatebních, ale i v rámci jiných významných typů akcí, kde jejich vznešené nástroje vedou v popředí.

František Menšík

František Menšík

Kameraman

František je jedním slovem UMĚLEC. Svůj cenný aparát ovládá vskutku nonšalantně. Úplně nejraději, se podílí na náročné, ale kreativní produkci, což se nám zde setkalo se vzájemnou spokojeností. Už ve svých počátcích měl možnost opakovaně spolupracovat s lidmi, kteří na poli své profese dokázali mnohé. Ať už se jednalo o zakázky v uměleckém, nebo průmyslovém prostředí a on sám se necítil dostatečně kreativní, vždy byli jeho klienti nadmíru spokojeni a jeho kvalitní práci vyhledávají doposud..
aspect-video.cz

Jaroslav Synkopa Šístek

Jaroslav Synkopa Šístek

Baskytara | bezpražcová baskytara | akustická kytara | kontrabas

Jaroslav patří mezi muzikanty, jež nemají problém ovládnout stejně tak dobře i další jiné strunné nástroje, než byla původně a po dlouhá léta jemu vlastní basová kytara. A ačkoliv je jemu muzikantskému srdci nejbližší poctivý bigbít, podléhá stejně tak zapáleně a nadšeně – k dalším novým žánrům, kde mají jeho nástroje možnost toho správného projevu.

Jiří Dvořák & SESKUPENÍ SANITKA

Jiří Dvořák & SESKUPENÍ SANITKA

textař | saxofonista | zpěvák | skladatel

Jirka je po boku KRISTY takovou raritkou, jelikož byl původně jejím pedagogem na I.stupni ZŠ v letech 80tých. Tehdy ji vyučoval i v hodinách hudební výchovy. Pro své hudební seskupení Sanitka, napsal nejeden povedený text a úplnou náhodu i jeden ženský s názvem : Otevři oči, který nazpívala právě výše zmíněná. Ten má nyní vyjít do konce roku na novém desce této skupiny. Společně se těší ze vzájemné spolupráce, na nové CD Sanitky a dalších autorských počinech, které pomalu získávají svou vlastní tvář.
sanitka.com

Rosťa Rusz

Rosťa Rusz

Web design & Grafika

Přestože je Rosťa poslední krůček před ukončením svého studia na škole v oboru….. Již má ve svém portfóliu nejeden povedený počin, na zakázku poměrně významných zadavatelů a to zcela v odlišných sférách. Ať už se jednalo o grafický design, nebo návrh webových stránek, nic nebylo pro našeho web maistera žádným problémem. Potvrzuje fakt již od prvního jednání. A to tím, že tento druh práce je nejen,, již,, jeho povoláním, ale také posláním a radostí z výzev, které ho v rámci neustále se měnících trendů čekají.
rostislavrusz.cz

Zdeněk Koubek

Zdeněk Koubek

Kapelník ADELE KRISTY & LIVE BAND | Bicmen | Perkusista

Poté, co vystudoval pražskou konzervatoř v oboru - bicí, osobně vybudoval mnoho dodnes funkčních projektů a hudebních těles, se kterými KRISTY aktuálně úzce spolupracuje. Již delší dobu působí jako pedagog na lidové škole umění a stíhá kočírovat hostování, v rámci akcí po celé ČR v níže vepsaných skupinách.
Wildsticks.eu | Black-tower.eu

Dušan Račko

Dušan Račko

Fotograf

Již je tomu 10 let, co Dušan spolupracuje s Kristy a zejména s jejím Divadlem Slunečnice. Má velký podíl v zaznamenání tzv. foto-odrazu tolika leté vzájemné spolupráce, s velkou bravůrností a stále se stejným nadšením pro věc.
dusanracko.cz